smm panel

smm panel, günümüzde insanların instagram beğeni, facebook beğeni, instagram takipçi, twitter takipçi, youtube abone, youtube izlenme gibi sosyal medya hizmetlerini satın aldığı, sattığı ve yönettiği web yazılımlarına verilmiş olan genel bir isimdir.  smm paneller artık o kadar popüler bir noktaya geldi ki, pek çok web yazılım geliştiricisi kendi smm panel yazılımlarını yaparak satmaya başladı.

Günümüzde smm paneller, genel olarak aynı yapıya ve aynı işlevlere sahip olmaktadırlar. Tabi ki, bazı smm paneller diğer panellere göre ön  plana çıkmaktadırlar. smm paneller için en önemli şey hız, stabilite ve kullanıcı memnuniyeti.

begendirik smm panel


smm paneller genel olarak php, mysql, html ve bootstrap altyapıları kullanılarak tasarlanmakta ve kodlanmaktadır. Tamami ile hız, performans ve işlev odaklı olmaktadırlar.


smm panel neden yapıldı?

Aslında smm panellerin çıkışı, Facebook'un popülerleşmeye ve Facebook Sayfa Beğeni sayılarının popülerliği belirleme trendi ile bir ihtiyaç olarak ortaya çıktı. İnsanlar, sayfalarını yükseltmek için abone, beğeni ararken bunların daha kolay yapılabileceğini fark eden yazılımcılar Facebook'un token api alt yapısını da kullanarak ilk smm panelleri üretmeyi başardı.


begendirik smm panel 2

ilk smm paneller, günümde ki örnekleri kadar verimli ve başarılı olmasalarda o zamanlar için yeterli iş gördüler ve gelişen sosyal medya ile popülerlikleri sebebi ile onlarda gelişmeye başladı. Artık, smm panellere instagram, facebook gibi sosyal medya hesaplarınızın şifresini girmenize gerek kalmıyor veya o hesaplarla login olma zorunluluğunuz ortadan kalktı. Yeni smm panellerde girmeniz gereken tek bilgi, takipçi istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazmanız örnek; @begendirik gibi ya da fotoğraf beğendirecekseniz o fotoğrafın sadece url adresini girmenizdir.

begendirik.com smm panelide yeni nesil, güvenli ve hızlı yapıya sahip bir smm paneli olduğu için sizden asla sosyal medya hesabınızın şifresini ya da erişim token bilgisini talep etmemektedir.